| CrissNico a întrebat:

Vreau toate detaliile despre achizitionarea unui laptop in rate!
CCel mai detaliat raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Tudor_Daniel_1993 a răspuns:

Beneficii:
Aprobare ultra rapida
Comision de analiza dosar 0 lei
Perioada scurta, medie si lunga de creditare de pana la 5 ani
Documentatie simpla
Dobanda fixa pe intreaga durata a contractului
Un pachet de asigurare optional care iti poate oferi protectie atat pentru viata cat si in caz de pierdere a locului de munca

In functie de nevoile tale, poti alege intre urmatoarele variante de Credit in magazin:

Mr. Turbo - probabil cel mai rapid credit din Romania!

Cu creditul Mr. TURBO e foarte simplu sa iti cumperi tot ce iti doresti. Ai aprobare pe loc, daca sunt indeplinite conditiile de eligibilitate potrivit normelor interne ale creditorului si documentatia de credit e completa.

Valoare totala credit: 300- 3, 000 lei

Dobanda anuala (fixa): 9.9%

Comision lunar de administrare credit: intre 4.1 si 40.5 lei

DAE (pe perioada maxima): 39.5%

Perioada de creditare: 6-60 luni

Jumbo credit - probabil cel mai generos credit din Romania!

Acum poti cumpara pana la 30, 000 lei!

Valoare totala credit: 3, 001-30, 000 lei

Dobanda anuala (fixa): 9.9%

Comision lunar de administrare credit: intre 40.5 si 405 lei

DAE (pe perioada maxima): 39.5%

Perioada de creditare: 6-60 luni

11 Champion

Valoare totala credit: 2, 501-30, 000 lei

Dobanda anuala (fixa): 11%

Comision lunar de administrare credit: intre 22.5 si 270 lei

DAE (pe perioada maxima): 31.1%

Perioada de creditare: 24-60 luni

Nota:

Asigurare de viata optionala: Acopera somajul, invaliditatea totala si permanenta, incapacitatea temporara de munca sau decesul, dupa caz, conform conditiilor de asigurare.

Codebitor: dupa caz

Varsta solicitant: intre 18 si 70 ani

Documente necesare: BI / CI, adeverinta de venit/ talon de pensie (decizie) / documentatie specifica PFA, atestand veniturile, factura de utilitati (dupa caz).

Exemple reprezentative de calcul:

In cazul produsului Mr. Turbo / Jumbo / 11 Champion, pentru o valoare totala a creditului de 3, 000 lei pe 60 luni: rata anuala a dobanzii (fixa) 9.9% / 9.9% / 11%, comision de analiza dosar 0 lei, comision lunar de administrare credit 40.5 / 40.5 / 27 lei, valoarea ratei lunare (pentru rate egale) 104.1 / 104.1 / 92.2 lei, valoarea totala platibila 6, 245.5 / 6, 245.5 / 5, 533.6 lei, DAE 39.5% / 39.5% / 31.1%. In calculul ratei lunare nu s-a inclus asigurarea optionala de viata.