| Bobo03 a întrebat:

Hei voii, ce faceti, am si eu o nelamurire cum sa pun o intrebare pe ask.fm cu anonim, P.S. nu am cont si nici nu vreau sa imi fac!
Primul raspuns care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| MikeTech a răspuns:

Pai, daca nu ai cont, atunci intrebarea deja e anonima big grin doar cauta persoana si adreseaza-i intrebarea.

5 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Pai nu iti trebuie cont ca sa raspunzi ca anonim, iar intrebarea apare cand e raspunsa de cel intrebat

| SuneteDeChitara a răspuns:

Pui pur si simplu intrebarea. O sa apara ca anonima.

| andrw1929 a răspuns:

Nu ai nevoie de cont...

| Elly213 a răspuns:

Daca nu ai cont nu apare niciun nume.Si daca o sa-ti faci cont o sa-ti apara acolo varianta sa intrebi anonim.Eu cand pun intrebari ma deconectez.

| ONElena11 a răspuns:

Pune o intrebare si va aparea ca anonima