| anonim_4396 a întrebat:

Hei! vreau sa-mi iau un s4 la mana a2a cu 500 lei si nu stiu daca e original sau nu si nici persoana care il vinde nu stie.cum imi pot da seama din prima daca e copie? o sa-l primesc prin livrare cu verificare, deci am timp cam un min ca sa-l inspectez si sa-l accept, multumesc(ps: proprietarul in vinde urgent avand nevoie de bani)

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La 500 lei nu iei nici macar s3. Deci e teapa. Un s4 e cam 1000 lei.

| Jipa95 a răspuns:

Uite un videoclip dintre un S4 original si unul fake. https://www.youtube.com/watch?v=cRt2004uKR4
Dar iti zic sincer ca un s4 original nu l-ar vinde nimeni pe 500 lei.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Probabil e teapa asa si-a luat un prieten a dat 300 lei pe o copie care era identic cu adevaratul, tipul care il vindea zicea ca are o datorielaughing

p.s:daca pune s4 pe okazii sau tocmai cu 1000lei il vinde in cateva ore. deci sigur e fake.

| shannygelu a răspuns:

Nu accepta ca nu e original la bani astia daca vrei sa verifici uite te la camera sa vezi rezolutia maxima de cat este