| denisealecsandra a întrebat:

Acum o sapt si-a lasat o prietena placa la mine si mi-a zis ca o pot folosi cand vreau. Mi-am indreptat parul de cateva ori, iar intr-o zi pur si simplu se aprindea iar dupa cateba secunde se stingea.E modelul Remington S9500.
Nu am scapat-o sau nu am dat cu ea... pur si simplu se stinge. I-am zis prietenei mele si nu vreau sa creada ca am facut ceva cu ea straight face chiar nu am facut...

1 răspuns:
| Violetddm18 a răspuns:

Este posibil sa se fi ars. Poate ai lasat-o in priza si ai plecat.Sau pur si simplu ai folosit-o prea des si ea s-a incalzit prea mult.Am si eu acelasi model si sincer nu mi s-a intamplat.Mai am alta placa care face asa.O las catva timp la raciri si merge dupa. Sper ca te-am ajutat :*