| Gabrielaa90 a întrebat:

Heii Am activat pe telefon optiunea aia cu 100 MB gratis si mai am vreo 3 MB.Problema e ca daca depasesti 100 MB trebuie sa platesti in plus.Ok deci, am facebook-ul si messenger-ul de la facebook descarcate separat, de pe facebook m-am deconectat, dar de fiecare data cand vorbesc cu cineva pe facebook primesc mesajele pe telefon.Cum as putea sa ma deconectez de pe messenger[cel de pe facebook]ca sa nu mai primesc mesaje? Atunci cand o sa se termine de tot MB o sa mai primesc mesajele? Nu de alta da' nu vreau sa fac cost suplimentar.

Răspuns Câştigător
| hiroyoshi577 a răspuns:

Opreste-ti internetul atunci cand ai consumat cei 100mb. Nu iti va mai da. Si daca vrei sa-l folosesti neaparat pentru altceva cu cost suplimentar il reactivezi. Ai la Setari. Bafta!

1 răspuns:
| razvitzi a răspuns:

Opreste traficul de date!