| Chantalle a întrebat:

Heii...am dat din greseala ❤ pe ask unei persoane gresite... Cum fac sa nu vada ca e de la mine... Stiu ca nu poate fi sters like-ul...dar ce trebuie sa fac sa nu vada? Sa dezactivez contul, sa schimb numele...de fapt daca dezactivez contul ii mai apare ❤ de la mine? Dau fundaa

Răspuns Câştigător
| Lariiss a răspuns:

Iti poti schimba numele si poza un timp. Iar apoi le pui din nou
:*

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Prea tarziu... Nu mai poti face nimic.

| JulesDC a răspuns:

Dar ce are daca i-ai dai inimioara? laughing
O iti simta prezenta si nu o sa vorbeasca urat despre tine smug laughing