| AndreeaDeiia a întrebat:

Heii..am o tableta vonino primus QS : https://www.google.ro/......ps?/search Nu stiti unde trebuie bagata cartela?

3 răspunsuri:
| paulmicutz a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa aiba suportul de bagat cartela. De obicei se pune in laterale sau sub cap daca se poate scoate.

| Myutza1199 a răspuns:

Trebuie deschisă partea din spate :3...dar să nu o deschizi tu.că se poate rupe sau să se crape. Du-te la un magazin Germanos...sau de unde ai luat o și cerele lor să-ți bage cartela. Fundă? :3

| Alin2010nnn a răspuns:

Parca pe laterala