| Ella3133 a întrebat:

Heii! Am si eu o intrebare...sunt singura careia nu i se incarca facebook'ul? Nu este de la net, pentru ca alta pagina se incarca normal...numai facebook, care mai mult de home nu incarca.Si aveti idee ce sa ii fac?
Funda cine ma ajuta happy

4 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Bună,
mie-mi funcționează!
Posibil să-și revină peste scurt timp și la tine.

Toate cele bune!

| vampir004 a răspuns:

O sa isi revina sigur, asteapta cateva ore sau 20 de minute si incearca dupa

| PassingBY a răspuns:

Câteodată, Facebook-ul mai dă erori. Nu poţi să îi faci nimic. Aşteaptă, că o să se rezolve.

| BBiiiaa a răspuns:

Nu, nu esti singura.S-a intamplat si la mine ieri.Nu se incarca deloc, dar pe alte site-uri navigam fara nicio problema.Azi si-a revenit.