| Crissu1DanceArt a întrebat:

Heii ^^ Am un Orange Reyo, are sistem Android si de cam 4-5 zile imi apare in coltul din stanga jos un patratel pe care scrie " Mod sigur" de cand e acolo nu imi mai merge facebook-ul si nici alte lucturi ale telefonului, m-am uitat in setari dar nu stiu cum sa il scot de pe acest mod.cum scot telefonul de pe mod sigur? Dau funda

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a iesi din modul securizat este necesar sa opresti telefonul (scoti bateria / o reconectezi la telefon) si sa repornesti telefonul.

Cu prietenie,
Orange Helper

| armin111 a răspuns:

laughing am patit si eu asta de nu mau apucat toti draci trebuie sa iti dai restart le tel
daca esti curios cum se activeaza ei bine afla ca atunci cand tii apasat pe butonul de deschidere(atunci cand e inchis complet)+butonul de volum (+-) se activeaza safe mod

| Atat_Mario_2000 a răspuns:

Du-te la facut si intreaba ce are asta este cea mai simpla solutie