| Bella456 a întrebat:

Heii! Atunci cand vreau sa pun o imagine pe desktop la laptop, pentru un interval scurt de timp ramane imaginea acolo, dar apoi dispare si ramane fundalul negru. Ma puteti ajuta si pe mine, pentru a nu mai fi fundalul de la laptop negru, pleaseee? Dau FUNDA :*

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il ai setat pe Sleep Mode.Este mai bine asa.Nu consuma mult curent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai activat windowsul.Descarci windows loader, dai install si apoi restartezi pc-ul. Ai avut o versiune de windows trial, a expirat si acum trebuie sa-l activezi.

| DDX99 a răspuns:

Nu trebuie reinstalat windowsu uite ce trebuie sa faci:clic dreapta pe desktop>personalizare>Desktop Background si acolo sus ai Windows Desktop Backgrounds>Browse si pui imaginea pe care o vrei

| Bella456 explică (pentru DDX99):

Am incercat, dar problema e ca dupa ce pun imaginea, peste 15-20 de minute, aceasta dispare.

| LTAA a răspuns (pentru Bella456):

Nu ai licenta.

| Daniel_Ștefan_1998_u8QK a răspuns:

Reinstaleazati windows-ul... laughing E din cauza la thema pe care o ai. Daca ai windows 7. Trebuie sa il reinstalezi. happy nu l-ai instalat bine. De aceea trebuie sa fie cu liceenta sa isi faca update singurwinking