| Madalina84 a întrebat:

Heii.dupa ce laptopul nepuse deschide nu imi apare decat imaginea de desktop. In rest bara de jos nu imi apare și nici programele..cand dau click dreapta nu se deschide nimic și nici din butoane. Ce as putea face sa isi revină la normal?

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Eu știu ce ai instalat pe el. Sau este nou laptopul așa a venit cu Windowsul instalat, așa l-ai cumparat?
E mai complicat aici. Trebuie să intri în safe mode, vezi la bootare să alegi să intri în safe mode și apoi să intri pe net să descarci MalwareBytes și Kaspersky Total Security și să faci un full scan.

| n1n1o a răspuns:

Sal, dai system restore din safe mode. Merge CTRL+ALT+DELETE?