| Xlove64 a întrebat:

Heii
La mess cand dau videocall. de unde pot seta camera in asa fel incat imaginea sa se vada invers
Cand spun invers ma refer. ca in realitate.ca de ex eu am sa zic bretonul pe partea stanga dar la camera se vede pe partea dreapta, adica invers si eu vreau sa se vada pe partea stanga.adica normal big grin
Fundaa

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

CAMERA SE VEDE INVERS - Deschizi Messengerul -> deschizi camera -> apoi intra la meniul Messenger -> Preferences. In fereastra noua mergi in stinga la Webcam Broadcast sau Webcam sau Video (depinde de versiune) Iti va aparea in dreapta sus un buton -> Camera Settings. Cauti optiunea mirror, flip sau invert si incerci sa bifezi/debifezi apoi ->click pe Apply-->OK

Bafta!