| Demetriavic a întrebat:

Heii! Mi-am spart display-ul la LG Optimus L7! Cat m-ar costa sa il repar?

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Un display e cam până în 100 lei... din câte ştiu eu... du-te la un centru GSM şi acolo o să îţi spună cât costă cu tot cu manoperă.

| Demetriavic explică:

Am fost si am terminat, a fost 480 lei happy

| LookMyProfile a răspuns:

Eu am vazut la niste LG-uri prin mai multe magazine 75 lei si cu manopera +15 lei daca vrei...

| Creev a răspuns:

Buna! Indicat ar fi sa-l repari la un service autorizat, iar pretul ar varia intre 150 - 200 lei in functie de service... Bafta!