| Dydylina a întrebat:

Heii! Stie cineva cum pot conecta leptopul meu la tv printrun cablu vga-vga? Am m-ai cautat pe net si am citit mult comentarii si in unele scria ca nu se poate si sa nu mai incerc!sad

5 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai iti trebuie in primul rand un cablu si laptopul si tv-ul sa aiba mufa vga. desigur dupa trebuie sa faci setare din computer cum vrei sa fie: monitorul de la computer primar si tv-ul extins, tv-ul primar si monitorul extins, monitorul primar si tv-ul clona sau tv-ul primar si monitorul extins (nu e recomandat)

| Dydylina explică (pentru al3xander):

Si cum fac setarile astea! ca nu stiu straight face

| Dydylina explică (pentru al3xander):

Si cum fac setarile astea, ca nu stiu!

| sdhashsah a răspuns (pentru Dydylina):

Http://www.google.ro/......Http?/cse
uitate pe aicea si sigur vei gasi ceva folositor
sunt tutoriale video cu explicatii