| Dedeu04 a întrebat:

Heii TPU! Cum imi pot face profilul de facebook privat, adica cei care nu ii am la prieteni sa nu-mi poata vedea nici o fotografie.Multumesc:*****

Răspuns Câştigător
| bcalex96 a răspuns:

Buna. Intri in setari > setari de confidentialitate > apoi dai acolo unde scrie "cine poate sa imi vada lucrurile "apoi dai acolo in dreapta unde scrie editeaza si acolo in casuta aia in loc de prietenii prietenilor sau ce scrie acolo bifezi prieteni si cam asta e, sper ca ai inteles.