| DiddyLoveBiscuits a întrebat:

Heii TPU ..Help me! Nu imi mai pot activa contul dp tuenti..am uitat s ail activez iar dupa 8 zile..nu am mai putut intra.imi aparea asa "It's been 8 days since you registered and you haven't confirmed your email address, so we had to block your account. To activate it again, check your inbox for our confirmation message. You can also request a new one if you prefer." am intrat sa mi-l activez..am dat confirm account.mi-a intrat in pag de tuenti si imi aparea '; Your email address could not be verified." sunt disperataa ve rog ajutati-ma! Dau fundita! P.S scuzati categoria.dar e cea mai vizitata

2 răspunsuri:
| Pissycutzza a răspuns:

Si eu lfl sunt.sad Heeelp

| Pissycutzza a răspuns:

AM AFLAT! DECI trebuie sa dai sa ti-ai uitat parola..iti pui alta noua si dupa ce ti-ai pus-o ..intri la mail-uri si dai acolo sa-ti confirmi contul si gata..la mine a mers