| BellaMarie a întrebat:

Heii TPU! Ieri dimineata aveam Windows XP toate bune si frumoase mergeau boxele...Mai pe seara mi-au reinstalat Windowsul cu Windows 7 si acum numai merg boxele am cautat rezolvare dar nu gasesccrying. Am instalat Realtek am bagat toate firele:[. Dar tot nu mergecrying...
Ce as putea face?
Fundita:*

8 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Ai cd-ul cu drivere pc-ului?

| znstr a răspuns:

Si eu am windows 7, si precedentul a fost tot un XP care m-a tinut suficient timp si pe care mergea totul struna. Am patit la fel si eu, si n-am avut ce sa ii fac decat sa ii reinstalez winXP, la mine a fost singura sansa. Pe langa boxe si sonor, imi zice ca pentru un joc pe care il vroiam, imi trebuie graphic-card, ceea ce pe XP nu se intampla. Sfatul meu: intoarce-te la XP sau Vista, poate nu face tot asa. Bafta!

| rater1994 a răspuns:

Scurt si la obiect da-mi id tau de messengeri lasa-ma sa intru la tine in calculator si vedem ce putem face.mark_herman44 Add.

| Disstrict a răspuns:

1 tior iesit firele din spate
2 nu ai driveru de sunet
3 ti so stricat placa de sunet
Scurt si la subiectlaughing

| CatalyN4 a răspuns:

Stiu eu, cauta prin cd-urile tale Driverul de la placa de sunet si instaleazal, daca nu il ai cautal pe net pentru windows 7. Funda? :d

| DnBSniper a răspuns:

Uita-te in spatele calculatorului, poate a iesit vreun cablu din pc, mie mi se intampla des. laughing

| Dennys24 a răspuns:

E posibil ca boxele sa nu fie ''compatibile'' cu windows 7.Si eu am Relatek si mi'au mers si pe Windows XP si pe Windows 7. Incearca sa faci update de pe site'ul lor oficial.Mai uita'te si la fire. poate le'ai incurcat. alta cauza nu imi vine in minte.

| AndreyMisTEriO a răspuns:

Pai poate sau ars boxele si eu ama avut winxp si acum am ein7 si merg mai bine boxele!@!@#! #