| alexandraalex45 a întrebat:

Heii,TPU!
Saptamana trecuta mi-am facut o pagina pe facebook, dar acum mi-as dori sa o sterg si asta am si facut.A zis intr-o casuta ca o sa se stearga in 14 zile.
Intrebarea mea estebig grinaca i-am dat sa se stearga pagina risc sa mi se stearga si contul?
Daca da imi puteti spune cum sa fac sa nu mi se stearga si contul?
Multumesc! Cel mai bun raspuns primeste funda:*!

Răspuns Câştigător
| funkiana a răspuns:

Nu.Ti se va sterge doar paina.

1 răspuns:
| Laviiixd a răspuns:

Nu.laughing Contul nu se sterge. E alta optinune pentru stergerea contului. [o alta mancare de peste ] Doar pagina ti se va sterge. [ stiu pentru ca si eu am avut una.] Stai linistita contul tau e in siguranta. Funda?big grin