| HeadUpAndSmile a întrebat:

Heii, TPU, vreau să trimit câteva poze pe MAIL şi nu mă lasă să le inserez şi să le trimit pe toate deodată sau să trimit folerul.
Trebuie să le iau pe fiecare la rând şi sunt peste 100 de poze. Cum pot face să le trimit pe toate o dată?
Mulţumesc anticipat!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Urca le si tu pe un hosting precum transfer.ro, nu ai nicio sansa pe mai decat daca ai chef sa trimiti vreo 40 mailuri

| tr3ig a răspuns:

Pe mail poti sa trimiti maxim 20 de mega. si nu se trimite folderu ori pe fiecare in parte ori imparti tot folderu in 50 de mii de arhive de 20 de mega. dar mai usor cu transfer.ro sau alt sit de transfer. se face upload repede si ti le tine acolo o saptamana, da ai grija ca si acolo poti sa urci maxim un giga si tot la fel trebuie sa le bagi intr-o arhiva nu poti sa trimiti folderul