| Cigarettă a întrebat:

Am s3 mini şi de ceva vreme am o problemă la el straight face. Nu pot schimba imaginea de la "blocare ecran" [imaginea atunci când îl blochez]. Am încercat şi din setări, şi din "fundal" [am ţinut apăsat şi am dat la Fundal], am încercat şi din galerie dar degeaba straight face.
Am schimbat o singură dată imaginea a mers şi a doua oară ciu-ciu. Pot pune doar imagini care sunt în telefon[nu din Galerie].
Ce aş putea face? Am încercat toate metodele posibile şi degeaba straight face.

Help me pls puppy dog eyes Fundoii >:

1 răspuns:
| MarcDoina a răspuns:

Descarcă imagini