| Pinkvodkaa a întrebat:

Heiii TPU! Spuneti-mi un program in care pot sa editez scrisul la fel ca in video-ul din link : https://www.facebook.com/video.php?v=1690566737842871&fr ef=nf :-)
Dau Funda!

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Chestia aia e facuta cu un editor video.
Tinand cont ca nu sti nici cu ce a fost facut, presupun ca nu sti cum se foloseste unul, asa ca iti recomand sa folosesti ori Movie Maker ori Camtasia, pentru ca sunt pentru incepatori.
Poti folosii ceva mai avansat, gen Sony Vegas, dar acolo, daca nu ai mai editat nimic, e posibil sa te cam incurci.
Este la alegerea ta ce editor de video-uri vrei sa folosesti, si ca sa inveti cum sa le utilizezi, gasesti tutoriale pe YouTube.