| LaviniaL a întrebat:

Va rog sa ma ajutati sad.

Este adevarat ca se poate dezactiva "TIMELINE"?!

Daca da, cum?!

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| razvangabriel96 a răspuns:

Nu poti sa il dezactivezi, poti doar sa il faci sa dispara in pc la tine, dar ceilalti tot timeline vor vede profilul tauhttp://timelineremove.com/ si alegi browseru cu care navighezi.

3 răspunsuri:
| ComputerGeek a răspuns:

Exista un plugin pentru firefox si google chrome cred, care iti dezactiveaza timeline, dar din cate am auzit ceilalti inca iti vor vedea profilul ca timeline, doar daca nu cumva au si ei acel plugin, supliment.

| Drahia a răspuns:

Pare rau...doar daca iti faci alt facebook..si eu am patit-osad