| anonim_4396 a întrebat:

Hello. Am o problema si nu stiu daca e de la browser sau doar de la facebook. Singurul site care nu mi se deschide e facebook-ul. Am incercat si cu chrome si opera si firefox, nimic. La chrome imi apare "This webpage is not available". Am incercat sa fac ce-mi apare acolo la "more" dar pe degeaba. Ma gandesc ca o fi de la antivirus, am instalat norton si inainte aveam avira si nu am avut probleme, dar nici nu stiu pe unde sa caut prin setari (chiar nu ma pricep). Sper ca am fost destul de clara cu problema pe care o am.
Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Zic sa nu fie problema de la providerul tau de internet cu DNS-urile. http://www.computerworld.com/s/article/9020261/Fix_your_DNS_problems
O alta problema care ar putea fi, este de la data si ora pc-ului tau, care este in urma, regeaza-le, dar asta stiam ca e necesar doar atunci cand da eroare cu securitatea certificatelor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu internet explorer la fel face? daca merge cu explorerul e clr ca browserele sunt de vina.Vezi si data cum a zis Jipa.