| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Care este cel mai bun program de editat videouri? Imi trebuie in special pentru vloguri. happy Si de unde il pot descarca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sony Vegas pro 10. Toti vloggeri il folosesc, pana si eu. Este cel mai pro program pe care il stiu.

Nu am cum sa postez linkul aici, insa poti incerca sa cauti tutoriale pe youtube. " How to download and install Sony vegas pro 10 ".

Bafta!

2 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Sony Vegas. Il poti descarca de pe site oficial in varianta trial sau utilizant p2p

| kr37zu a răspuns:

Sony Vegas si pentru link de descarcare da-mi ID tau