| Eallscriellca a întrebat:

Hello!
Cum pot face ca langa numele de facebook sa am in paranteze porecla sau ceva de genu? Mersi fain

Răspuns Câştigător
| StewartCassie a răspuns:

Buna
Intri pe facebook la setarile contului.
Dai la nume
Si iti scrie mai joc ''Nume alternativ''.
Acolo iti scrii ce nume vrei, si o sa-ti apara in paranteza.
Sper sa alegi o porecla/nume frumos. Pupici kiss
O zi frumoasa!

3 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

In partea superioara a paginii ai bara Facebook. Dai click pe sageata de langa butonul "cauta prieteni". Te duci la "Nume" si dai editeaza. La nume alternativ scrii ce nume vrei... gata!

| Asfgrhr a răspuns:

Buna. Te duci la setarile contului. Apoi la nume, si scrii la "nume alternativ" porecla. P.S. trebuie sa pui si parola care o ai. Sper ca te-am ajutat.

| Eallscriellca explică:

Multumesc frumos tuturor big grin Am dat funda celei care a raspuns mai repede. Toti m-ati ajutat deci multumesc. big grin