| BooBooRooZaa_3173 a întrebat:

Hello! De ce cand dau sync pentru a pune un clip in iPod(Touch) mi se sterge toata muzica si nici clipul nu merge pus? Clipul este mp4...

Răspuns Câştigător
| KikuriShibata_9919 a răspuns:

Uite, aici depinde : daca iTune-ul pe care il folosesti este downloadat de pe net, nu e sigur ca poti sa pui si clipuri cu ajutorul lui.Eu asa il am.Dar daca in mod normal ar trebui sa mearga si cu clipuri e vreun bug.Ti-asi spune sa ii dai reset la iPod dar daca e touch nu stiu cum.Incearca sa bagi mai intai clipul apoi muzica.

1 răspuns:
| andreeadragutza22 a răspuns:

Pai poate n uaccepta MP4 straight face nici la iPOD meu nu merge mp4 nu pre a im i pun video dar uitete si vezi in tel daca a i mp4 pe ipod si vezi daca nu ai nu e bine sau poti sa ai un virus. funda?