| BiancaDRox a întrebat:

Hello! Deci am avut o cartela Orange dar nu mai functioneaza(habar n-am din ce cauza) si ieri mi-am cumparat alta cartela tot orange.Am vrut sa imi activez din nou optiunea Orange Young cu 5 Euro dar imi spune ca CNP a mai fost folosit( la cealalta cartela). Ma intrebam daca pot face cumva sa imi transfere astia de la Orange optiunea de pe cartela veche pe cartele noua. Se poate?
Orice raspuns este folositor!
Funda:*:*

Răspuns Câştigător
| TrifoiIoana a răspuns:

Pai incearca sa introduci cartela in alt telefon daca nu functioneaza suna la 444
apoi 1, 2, 1, 0 aici ai sa fi transferat la un consultant care o sa te ajute succes

2 răspunsuri:
| Ovidiu34149 a răspuns:

Trebuie sa te duci la ei sau sa ii suni sa le spui ca vrei sa dezactivezi cartela aia veche

| SexxyAngel a răspuns:

Nu se poate din pacate dar poti sa imprumuti un cnp de la o prietena sau o colega sunt sigura ca ti l-ar da daca nu l-ar folosi sau poti cauta pe net cnpuri pentru oarnge young...