| GigiDurul a întrebat:

Hello! Deci mi-am reformatat laptop-ul si azi a aparut o veche problema pe care am mai experimentat-o: Google Chrome deschide o fila noua INCONTINUU. Pur si simplu incepe dupa ceva timp de cand pornesc laptop-ul. L-am dezinstalat, l-am instalat inapoi si IAR FACE ASA. Asta e disperat. Ce pot face ca sa rezolv problema?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil ai problema cu tastatura.
Tastele Ctrl si N apasate laolalta deschid o fila noua, ceea ce inseamna ca poate sunt lipite aceste taste.
Incearca sa le apesi aceste taste de mai multe ori, poate se curata un pic si dispare fenomenul.

| gabicoo a răspuns:

Resetează browserul sau folosește Chrome Cleanup tool.

| TheCaliptus35 a răspuns:

Merita incercat sa iti instalezi Malwarebytes si sa ii dai o scanare.Eu am avut o problema de genul, numai ca in loc de o fila goala, imi aparea o reclama.Cu antivirusul ala am reusit sa scap de bitcoin miner-ul care era de fapt in spatele taraseniei aleia. laughing)