| Anaa939839393 a întrebat:

Hello! Pe laptop am instalata o versiune Microsoft mai veche… dar daca eu vreau sa cumpar online o licenta pentru un kit mai nou 2020 cel vechi se sterge cand se instaleaza?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intai incearca sa activezi noua versiune cu licenta versiunii vechi.
Deseori, licenta cumparata este valabila si la versiunile urmatoare!

| Wr3nch a răspuns:

Nu. Eu am si office 2007 si 2010 si nu sau muscat reciproc.

| gabicoo a răspuns:

Trebuie dezinstalat cel vechi și instalat pe curat cel nou. Altfel rămân instalate ambele sisteme de operare iar la deschiderea calculatorului te întreabă pe care vrei să intri! Situație destul de neplăcută!

| Brizbriz a răspuns:

E recomandata instalarea cu formatare (sters tot si pus ala nou), altfel e PROBABIL sa ai probleme

Răspuns utilizator avertizat