| GirlOfDeath a întrebat:

Hello! Sunt noua aici si vreau sa va intreb:cum pot face un forum anime.Am cautat pestetot si nu am gasit.Pleas Help Me.

Răspuns Câştigător
| GeorgyHyunAh15 a răspuns:

Intra pe http://www.forumgratuit.ro/. apasa Creaza un forum iti alegi de acolo un fundal apoi ii dai continua, si scrii tot ce iti cere acolo:
Titlul forumului
Descriere
Adresa Internet
Adresa de email :
Parola :
apoi bifeaza sunt de acord cu termenii/...si continua, apesi pe adresa forumului tau si te loghezi cu numele Admin si parola pe care ai pusa cand ai facut forumul. dava vrei sa stii cum se face imi departe sa ma intrebi.:)

4 răspunsuri:
| GeorgyHyunAh15 a răspuns:

Ms pentru fundita esti foarte draguta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey. Buna draga add my low_low.dogg001 si te ajut eu:*

| GirlOfDeath explică:

Mi-am adus aminte.trebuie sa il fac fara sa dau bani si am nevoie si de indrumare