| HappyMeg a întrebat:

Hello TPU :3

Am un Samsung Galaxy Ace 4 si nu are player muzical -_- Folosesc MusixMatch ca player dar as fi vrut totusi sa scot un player care sa mearga bine si sa nu faca fite ca Musix... Aveti cumva un link,ceva, de unde sa imi scot si eu un player care sa arate ca originalul de la Samsung? Sunt sigura ca stiti cum arata :\ Va rog, sunt disperata laughing)

FUNDA! ( doar nu raspundeti pe degeaba :\ )

5 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Trebuia sa aiba player musical, uita-te pe magazin play, sunt o groaza, dar trebuie sa-ti si placa.

| Nikolaus a răspuns:

Deci eu ma mir cum de telefonul tau nu are player-ul muzical de la Samsung.

In fine, daca as fi in situatia ta as folosi Google Play Music care ori deja il ai instalat odata cu Android-ul (asa il am eu pe s4), ori il descarci tu de pe Google Play. Are un design mai diferit dar e dragut si merge bine.

| HappyMeg explică (pentru Nikolaus):

Si eu ma miram, la un moment dat am crezut ca am facut eu ceva telefonului. Dar nu, e din fabrica :\ Da, Google Play Music am, e instalat ( mda, a venit telu cu Play Music, dar fara player muzical -_-)

| Nikolaus a răspuns (pentru HappyMeg):

A fost o perioada in care pur si simplu nu voiam sa folosesc player-ul de la Samsung nicidecum din anumite motive pe care le-am uitat asa ca instalam toate playerele muzicale de pe Google Play...
Asta pana cand a facut Samsung actualizarea la Android pe S4 si au schimbat player-ul.

Consider ca daca vei cauta pe Google Play tot o sa gasesti un player care sa-ti placa. Sunt destul de multe.