| Alexnoname a întrebat:

Hello TPU..am nevoie de ajutor! Am intrat in MY Computer si am sters ceva de pe Windows(C).iar acum nu mai imi merge sonorul la laptop...si nici clipurile de pe youtube. Ce pot sa fac?! Cum repar asta?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Instaleaza Windows-ul. Nestiind ce ai sters e greu de reparat. Alta data daca vrei sa faci curatenie in PC sunt programe speciale cu care poti face asta.

| CinevaNou a răspuns:

Dar de ce te-ai apucat sa stergi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa reinstalezi driverul audio de pe CD-ul cu drivere ale calculatorului.