| BlackMagicx3 a întrebat:

Hello TPU happy As vrea sa va cer si eu sfatul. Iphone sau Samsung S4? De ce? Fundita la cel mai convingator raspuns happyhappy

7 răspunsuri:
| ZMR97 a răspuns:

Chiar dacă nu am avut şi nici nu am vreun telefon dintre aceastea două aş opta pentru Samsung S4.
În cazul Iphone-ului mai mult plăteşti pentru brand decât pentru telefon.

| JHopeBts a răspuns:

Sincer eu am iPhone si nu mi se pare foarte deosebit, doar atat ca are designul mai dragut dar e naspa ca prin Bluetooth poti trimite numai de pe Apple pe Apple. iPhonul e dragut dar depinde si ce model iti doresti.
La Samsung S4 eu spun ce e destul de bun, si designul e foarte frumos si are o memorie destul de buna, acum depinde si de gusturile talewinking
Pai cam asta o fost parerea mea, mult succeswinking sper sa iti gasesti telefonul potrivit big grin

| JHopeBts a răspuns (pentru JHopeBts):

Fundita? puppy dog eyes

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru JHopeBts):

Iti tine funda aia de foame?

| Hu_David_1990 a răspuns:

Am avut Samsung Galaxy S4 si am fost foarte multumit de el, dar am avut si iPhone4S si nu era nimic special. Pe S4 poti face mult mai multe chestii si Android-ul este mai customizable decat iOS! Stiu ca iPhone 4S nu este de generatia lui S4 dar am dat un exemplu. Cand aveam 4S abia se facuse S3 si era mult mai tare si imi aduc aminte ca era cam cel mai performant telefon pe atunci.

| Macean_catalin_1998 a răspuns:

Salut. Îţi recomand Samsung galaxy s4.
De ce? :
1.Din punctul meu de vere, androidul este cel mai populat sistem de operare.
2.Un Samsung g s4 are foarte mulţi senzori, poţi face multe chestii cu el.
3.Multe aplicaţi găseşti şi în AppStore dar cele mai interesante sunt In GooglePlay.
4.Nu recomand nimanui alt sistem de operare în afară de Android.

P.S Părerea mea, chiar dacă la Iphone ai şi unele avantaje : adică găsesti foarte multe huse pentru el, are un design frumos din puctul meu de vedere, acela de " pătrăţos " dar nu mi se pare atrăgător ca folosinţă.

| sweetblast a răspuns:

Mie sincer imi place mai mult iphone ( design si se misca mai repede ) eu am si sunt foarte multumita.