| elenaborosoiu a întrebat:

Hello TPU! daca cumpar un windows original seconda hand dupa internet pot sa il instalez si la mine in calculator? uni mi-au spus ca nu merge ca imi cere nu stiu ce cod al nu stiu cui oricum vreau windows ultimate cel mai mult si daca ar merge sa il instarlez cine imi poate spune cum sa procedez inca sunt novice in instalari de windows as vrea sa imi raspundeti acar la o intrebare la intrebarea cu instalatul windowsului vreau sa imi raspunda daca se poare cinvea cu experienta si care i-a instalat singur windows ultimate mersi:*funda si vot:*:*

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=2144
Win 7 se instalaza ca si vista.

| TestPetrut a răspuns:

Cand il instalezi iti apare o casuta acolo srii ::un cod care il gasesti pe google.ro si scrii pe google serial key windows care il vrei.