| Stefan_Toma_1990 a întrebat:

Hello TPU. Mi-am luat ieri un laptop Asus X552CL si in specificatii scrie ca are functia Smart Gesture dar nu stiu cum sa o activez. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Pentru asta trebuie sa ai drive-ul de mouse care de obicei contine si aceasta functie. Cele de la synaptics au si in mod sigur unul ca acesta trebuie instalat si la tine.
Odata instalat drive-ul corect click pe el, ar trebui sa-ti apara iconita in dreapta jos, langa ora si se configureaza acolo.