| LupushorMik a întrebat:

Hello TPU. Sunt LupushorMik si am o problema. Am Samsung trend lite si am descarcat minecraft-ul, dar dupa o perioada imi tot zice ca. spatiul de stocare este isuficient, dar 4 GB telefon + 4 GB sd... 8 GB. funda pt cel mai bun ajutor.

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Probabil tu tot creezi acolo si se tot aduna date, dar programul nu poate sa sa stocheze date pe cardul SD pentru ca nu are permisiune. Se mai intampla sa apara si erori uneori, poate e doar alarma falsa.

1 răspuns: