| Narcis_Nedelcu_1994 a întrebat:

Help! ma jucam fifa si am apasat pe tastele shift,alt si caps lock si altele dupa care am iesit din joc si am constatat o mica problema. Bara de start s-a mutat pe verticala in partea dreapta iar desktop-ul si-a schimbat si el planul normal iar acum e invers. Cum pot rezolva problema? I need help, please! big grin

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Da clik dreapta pe Taskbar, dupa pe properties.La properties, apesi butonul de sus taskbar si unde scrie "taskbar location on screen" alegi "bottom".Dai Apply si OK.Asta e pentru windows 7.Succes!

2 răspunsuri:
| LeMike a răspuns:

Dai click dreapta>properties>resolution sau properties si de acolo trebuie sa poti selecta orientarea la desktop

| Narcis_Nedelcu_1994 explică:

Am incercat sa deblochez bara si sa o mut cu mouse-ul dar nu a mers!