| inna_8493 a întrebat:

Help pls! Deci am un stick de 1 gb! Si am bagat niste poze, muzica etc pe el! Dar cand vreau sa le deschid imi da eroare si mi se blocheaza pc-ul! L-am reformatat de 3 ori(stick-ul) pana acum si imi face la fel! Care ar fi cauza? funditahappy

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

I-ati altul... pentru 30 de lei cat e unu de 2 sau 4G chiar nu are rost sa iti bati capul cu el...
Pentru alte intrebari sau tutoriale despre calculatoare ai aici un site: http://www.tutorialepc.ro

9 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

S-ar putea sa nu faca contact bine in priza usb, fataiel de cateva ori in priza sau trage-l, impingel in priza pana cand ii gasesti o pozitie sa fie citit corespunzator.

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Intri în MyComputer, dai click dreapta pe el, FORMAT, și alegi FAT sau FAT32 în loc de NTFS.

| matraguna1 a răspuns:

Am patit la fel. Pana la urma nici de formatat nu puteam. Am mers cu el in magazinul de unde l-am cumparat (aveam garantie la el) si nu stiu ce i-au facut ca au reusit sa-l formateze bine de tot ca a mers dupa aia. Nu stiu daca au folosit vreun program anume pentru asta.era ca si mort stickul. La calc meu nici nu puteam da click dreapta pe el sa aleg format. Oricum daca nu reuseau sa-l "repare", mi-l schimbau. N-a mai fost cazul. Asa ca, daca ai garantie, mergi si vezi care-i treaba cu el.

| Mihai0eu a răspuns:

Incearca sa bagi stickul pe alt slot de usb

| inna_8493 explică:

Am refacut si windows-ul...si la fel! si este compatibil! am incercat si la alte pc-uri! chiar nu exista o alta solutie? crying

| inna_8493 explică:

Am incercat pe toate sloturile de usb...nu functioneaza deloc...si nu mai am nici garantie la elcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Refati windows

| Radu15 a răspuns:

nu-i compatibil stickul cu pc-ul

| Guess00 a răspuns:

Am patit si eu chestia asta baga sticu pe alt pc si dai format si iti va merge sig SuCCEs