| yellowsunx a întrebat:

HELP PLS. deci e o perioada de 2 zile, 3 pe LUNA in care merge bine modemul iar dupa aceea iarasi merge ca drk` adica. : de abia se incarca o melodie cu versuri pe youtube, de abia se incarca o poza, nu pot descarca nimic, etc. HELP happy dc numai in perioada aceea merge bine? big grin mersi

1 răspuns:
| MoMoScumpik a răspuns:

Pai mai intai esti pe Vodafone? DAK da, merge bine in perioada de 2-3 zile,deoarece abia ai platit factura corect? depinde in ce cantitate vizionezi filme,melodii, etc.Din cate stiu, problema este de de la 3G, deoarece zice conecxiunea 3G a fost depasita sau cv de genu.Stiu cum e deoarece si eu am aceeasi problemacrying. Sper ca te-am ajutatwinking. Succes