| denysuk25 a întrebat:

Het TPU! Cand mi-am facut cont pe Tumblr sin graba, am scris : "@ayhoo.com"... Si cu pot sa-ti modific nimic pe progil, nu pot la la "Cusromize" ca zice: "We need you to verify your email address by clicking the link we sent."... Si daca intru pe email-ul meu, nu am nici un mesaj, iar daca scriu "@ayoo.com" la sfarsit, nu merge. Ce pot face in afara sa-mi fac alt cont? Help sad Funda :*

1 răspuns:
| NYK4u a răspuns:

Nu ai ce sa faci altceva decat sa iti faci alt cont.Si fi mai atent data viitoare la ce scrii pe acolo.Nu te mai grabi...cum ai facut si aici.