| Bloxx a întrebat:

Hey! Am incercat sa fac un filmulet pentru o melodie pe Windows Movie Maker. Nu lucrasem foarte mult la el asa ca am salvat ce facusem pana atunci si am incercat ziua urmatoare. Si de atunci ( adica de ieri big grin) il tot deschid si imi da o eroare "Windows Movie Maker has stopped working. A problem caused the program to stop working correctly. Windows will close the program and notify you if a solution is available." Ce sa fac? FUNDA SI VOT!

Răspuns Câştigător
| AlxMro a răspuns:

Foloseste Sony Vegas, are mai multe efecte, este usor de folosit, si are calitate foarte buna.

3 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Probabil ca nu l-ai salvat bine, uitete la acest tutorial si fa exact asa cum arata acolo.
P.S : uitete la sfarsitul videoclipului sa vezi cum il salveaza pentru al putea deschide mereu :

http://www.youtube.com/watch?v=JZXK68NS7gU

| Kataklysm a răspuns:

Sall
Da-i un restart si cred ca-ti va merge.
Bafta!

| sorin_3963 a răspuns:

Salut! ai pus prea multe poze sau o melodie prea mare, pune mai putine poze...