| Manescu_Darius_1994 a întrebat:

Hey happy
Am o intrebare despre HDMI si HDTV (sau ceva de genul )
Am un Allview Viper S,merge conectat la un televizor (plasma,lcd etc,)? Am toate firele de care am nevoie!

Am băgat toate firele,dar nu s-a intamplat nimic! Este ceva din setari? Am toate cablurile conectate, la fiecare mufă dar tot nimic!
Fundă!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selecteaza de la butonul 'source' sursa dorita. Respectiv hdmi

| Manescu_Darius_1994 explică:

Am rezolvat asta, dar cand d au sa caute dispozitivul nu imi arata nimic, dar cablul este bagat! Am o plasma Grunding