| Vectra1 a întrebat:

Hey am o problema, am umblat la setarile de la placa video nVIDIA 8600 gt..si acum de diecare data cand intru intr-un joc mi se blocheaza laptopu si asa ramane (tin minte ca am setat ceva pyshyx si am pus placa video. dupa am pus setarea ppe care era el dar niciun folos, am reinstalat si driveru ) ajutor va rog

4 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Ai incercat sa gasesti optiunea pentru resetare/defaul? trebuie sa aiba. daca nu scrie cuvintele cheie pe google sau you tube de ex: nVIDIA 8600 ft default

| Vectra1 explică:

Am sa incerc sa fac si ce ai spus tu, dar nu sunt sigur ca va merge pentru ca eu am reinstalat driveru de la placa video.

| K0sti a răspuns (pentru Vectra1):

Ca sa reinstalezi un driver, trebuie sa-l dezinstalezi pe cel dinainte pana la nivel de registri. Ceea ce tu nu ai facut! Asa ca degeaba l-ai reinstalat, ca are aceleasi setari dinainte! Asa ca studiaza problema!

| Vectra1 explică:

Alte sugestii mai sunt?sad