| Chelseaa a întrebat:

Hey! Am o problema cam mare. Nu stiu cum mi s-au instalat 3 programe chinezesti de pe nu stiu ce site, anyway. Am reusit sa le dezinstalez. Dar intrebarea e cum scap de chestiile astea? : http://prntscr.com/8v6nuc
Ideea e ca tot imi apar si nu stiu ce sa fac.
Cine ma ajuta ofer funda + vot!

P.S SCUZE DE CATEGORIE.

1 răspuns:
| h3llboy666 a răspuns:

Intra in Program Files sa vezi daca nu au ramas urme acolo de la acele programe (folderele acelor programe) si stergele. Si apoi dai start>>>run>>tastezi msconfig>>>click pe startup si debifezi daca sunt bifate acele programe.