| Hebi a întrebat:

Hey am o problema cu messinger. ul, nu imi apar avatarele la persoanele din lista ce sa fac? L.am instalat din nou si tot asa face acum chiar deloc nu imi mai arata, inainte mai arata cate un avatar...need help

Răspuns Câştigător
| Gabryel32 a răspuns:

Trebuie sa iti stergi toate datele de pe yahoo(folderu in care il ai instalat)dar nu inainte de a dezinstala. Daca nu mere windowsu trebuie reinstatat.Pls funda!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Tuturor ne apare problema asta, mai ca am auzit de la cineva ca ar aparea toate daca instalezi mess 11, dar e doar in perioada beta,nu prea l-as recomanda,oricum, incearca, poate asa ti se vad.