| samiranita a întrebat:

Hey! am o problema la telefon, nu se mai aude nimic doar atunci cand folosesc castile sau cand vb la telefon si il dau pe difuzor (speaker). Cand nu am castile puse si ridic volumul tot imi arata ca sunt castile puse..si inca ceva, azi am alergat prin ploaie.e posibil sa fi intrat apa in difuzor? Problema e la iphone 5.

Răspuns Câştigător
| donLuci a răspuns:

Logic i phoneurile nu sun rezistente mai ales la apa incearca sa-l inchizi si sal deschizi daca nici asa nu merge dul la reparat sa speram k ai garantie
multa bafta

1 răspuns:
| Dinu77744 a răspuns:

Mergi la un specialis si intreaba