| Monster97 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare acum ceva timp am stricat butoanele de pe monitor pentru luminozitate... am auzit ca exista programe pentru a regla luminozitatea so... imi spuineti si mie care sunt va rog?
P.S:Am win xp

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un driver video care face asta.Am uitat cum se numeste dar eu l-am descarcat cu slimdriver pe un pc cu win xp.Descarci mai intai slimdriver, il instalezi si apoi scanezi cu el.O sa gaseasca multe drivere de updatat dar tu cauti numai driverul video. Dai update din dreapta si se descarca si instaleaza. Apoi vei avea o iconita langa ceas cu acel driver dai ppe el si cauti acolo cum poti regla luminozitatea. Suuces. Dar iti spun ca daca monitorul sau placa video e cam defecta s-ar putea sa nu poti ridica luminozitatea.Incearca.