| TheDragonEXO a întrebat:

Hey! Am si eu o problema cand incerc sa ma conectez la internet. Setez o noua conexiune la internet, imi zice ca imi verifica user-ul si parola, iar dupa acea face un test la conexiune, in timp ce se face testul pentru 5 secunde merge internet-ul, iar cand testul s-a terminat zice ca a esuat si nici nu mai merge internet-ul. Daca fac troubleshoot imi zice "Ethernet ip configuration is not valid". Am stins si modemul/routerul si PC-ul si nimic. Ma poate ajuta cineva, pls?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai net slab... mai face asa din cand in cand happy

| TheDragonEXO explică (pentru lpavel):

Nu este slab 2mb pe secunda. E ceva cu PC-ul poate daca reinstalez windows-ul...

| lpavel a răspuns (pentru TheDragonEXO):

Inainte sa reinstalezi incearca net-ul cu un laptop sau tableta ceva...