| Noname_6326 a întrebat:

Hey! Am si eu o problema cu messul si nu stiu de ce. daca ma poate ajuta cineva dau fundita:d. Cand intru pe mess, de exemplu cand iese cineva din lista stiti ca aparea jos in dreapta xxx is now offline parca:d... mie acum imi apare o eroare tot acolo jos...cu triunghiul acela galben cu semnul exclaramrii si scrie xxx is now offline apoi "The file or directory C:\ PROGRA~1\yahoo!\MESSEN~1\ystats_A. dat is corrupt and unreadable.Please run the Chkdsk utility.

De ce apare asa? Ce pot face? Please help mebig grin!

Nici macar scrisul nu mai e culoarea care am pus-o eustraight face

5 răspunsuri:
| Ramonish a răspuns:

Pai reinstaleaza din nou messengerul happy

| ghitu a răspuns:

Ia alta versiune de mess si curata bine pc_ul deparaziteazal

| Noname_6326 explică:

L-am reinstalat. fara roststraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are messu virusi. ca la oricine mai arata da foarte rar se intampla sa arate ca are virusi... spre exp mess 8 n-are virusi deloc e foarte curat
si u ca sa poti scapa de virusi trebuie sa formartezi pc-ul

corrupt inseamna ca e corupt fisierul, ca e virusta etclaughing
bafta sper ca te-am ajutat

| ColorfullColors a răspuns:

Defragmenteaza PC-ul