| Vectra1 a întrebat:

Hey am un laptop HP si cand il aprind, uneori se aprinde pana arata firma ( HP invent ) ce pot face? DAU FUNDA P.S. NU ARE VIRUSI DOAR CE AM REINSTALAT WINDOWSU

2 răspunsuri:
| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Du-l la un expert.

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Opreste-l cu totul/lasa-l sa se decarce. Eu ti-as recomanda mai mult faza cu opritul, pentru ca si eu am folosit-o de multe ori. Dupa ce il opresti porneste-l iarasi. ( In caz ca nu stii cum sa-l opresti, apasa pe butonul pe care il aprinzi de obicei )